Honeybee
hostility
hostility
hostility
hostility
hostility hostility

Author Topic: pomoć  (Read 5674 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sesay

  • nije problem
  • EPG Global Moderator
  • EPG Experienced Member
  • *
  • Thank You
  • -Given: 150
  • -Receive: 235
  • Posts: 1412
  • Karma: 316
  • Sherpai
  • Awards EPG Staff
    • Awards
pomoć
« on: March 31, 2016, 11:56:19 PM »
  • [+]0
  • [-]0
  • ćao drugari počeo sam skoro da igram ovo, pre tog sam igrao lol 4 godine i bio sam veoma uspešan hehe, no to nebitno
    treba mi pomoć oko razumevanja igre, najpre kad raditi šta? u kom minutu kreće grupisanje, koji objektiv je bitniji od kog, i tako dalje i tako dalje, gledao sam neke gajdove po youtubeu ali mi ništa nije dalo odgovor na takva pitanja, pliz help poyy


    Offline Декстер

    • VIP
    • EPG Experienced Member
    • *
    • Thank You
    • -Given: 1177
    • -Receive: 252
    • Posts: 1156
    • Karma: 264
    • Location: Београд
    • Awards EPG Graber 2 Dexter Arsenal
      • Awards
    Re: pomoć
    « Reply #1 on: April 01, 2016, 02:14:58 PM »
  • [+]0
  • [-]0
  • Слично ти је као ЛоЛ самo што је боље :D Исто купујеш ајтеме, групишете се кад се сви договорите :D Најбоље да ти папито објасни боље :P


    Offline sesay

    • nije problem
    • EPG Global Moderator
    • EPG Experienced Member
    • *
    • Thank You
    • -Given: 150
    • -Receive: 235
    • Posts: 1412
    • Karma: 316
    • Sherpai
    • Awards EPG Staff
      • Awards
    Re: pomoć
    « Reply #2 on: April 01, 2016, 07:42:37 PM »
  • [+]0
  • [-]0
  • Ma znam sve to, nije to problem samo mi treba pomoć oko toga kad šta raditi, to ne znam. Inače dodajte me na steamuuuuuuuu da igramo dotu nekadddd zovem se sleepwalking slika lik što seče oči poyy

    Offline Декстер

    • VIP
    • EPG Experienced Member
    • *
    • Thank You
    • -Given: 1177
    • -Receive: 252
    • Posts: 1156
    • Karma: 264
    • Location: Београд
    • Awards EPG Graber 2 Dexter Arsenal
      • Awards
    Re: pomoć
    « Reply #3 on: April 01, 2016, 08:25:25 PM »
  • [+]0
  • [-]0
  • Ае додај ти мене ја не могу да те нађем. Имаш на мом профилу овде стим

    Offline あなたのお母さんを吸う

    • meluca
    • EPG Administrator
    • EPG Senior Member
    • *
    • Thank You
    • -Given: 1140
    • -Receive: 807
    • Posts: 3628
    • Karma: 948
    • Kuhai
      • Awards
    Re: pomoć
    « Reply #4 on: April 01, 2016, 10:52:40 PM »
  • [+]0
  • [-]0
  • Papi, napravi tutorijal za nas nesrećnike koji ne znamo da igramo Dotu!! :kez:

    Dobro bi došao tako neki tutorijal za početnike. Bez zezanja. :(

    Offline uros ;

    • EPG Global Moderator
    • EPG New Member
    • *
    • Thank You
    • -Given: 385
    • -Receive: 891
    • Posts: 13
    • Karma: 90
    • Awards puja peder EPG Dizajner EPG Staff
      • Awards
    Re: pomoć
    « Reply #5 on: April 02, 2016, 02:44:31 AM »
  • [+]0
  • [-]0
  • Ma znam sve to, nije to problem samo mi treba pomoć oko toga kad šta raditi, to ne znam. Inače dodajte me na steamuuuuuuuu da igramo dotu nekadddd zovem se sleepwalking slika lik što seče oči poyy

    addme bloksam

    Offline El Pap1.mp3^

    • Волим само стадион, алкохол и жене!
    • EPG Veteran
    • EPG Experienced Member
    • *
    • Thank You
    • -Given: 371
    • -Receive: 254
    • Posts: 1122
    • Karma: 575
    • Location: Шабац, Краљевина Србија
    • Делије Шабац 1989
    • Awards Previ EPG Kladioničar EPG Staff Pluća u dimu
      • Awards
    Re: pomoć
    « Reply #6 on: April 02, 2016, 01:27:12 PM »
  • [+]0
  • [-]0
  • Najbolji tutorial je svi da dodjete na ts i da vam ja i Slayer pojasnimo stvari! Plasim se kad bih poceo da pisem ne bih do 2018 zavrsio...

    Offline Igl

    • boi
    • EPG Global Moderator
    • EPG Veteran Member
    • *
    • Thank You
    • -Given: 322
    • -Receive: 402
    • Posts: 1989
    • Karma: 347
    • Location: Novi Beograd
    • Awards EPG Staff
      • Awards
    Re: pomoć
    « Reply #7 on: April 02, 2016, 11:56:41 PM »
  • [+]0
  • [-]0
  • Pa kad vidim ko planira da ti objašnjava bolje odmah odustani. 1k mmr nubovi tipa papi i ovaj deksterko  :kez:

    Evo ti bejzik bejzika. Pretpostavljam da kapiraš pozicije 1, 2, 3 i 4 iliti mid, carry, solo offlane(top),  support sa malim prioritetom xp-a i farma i ful support koji kupuje iskljucivo wardove = poor as fuck. Mada u tvom nivou igre, uglavnom će biti klasični 2-1-2 lejnovi ili 2-1-1 i jungler. U suštini imaš odmah grupisanje na početku, zbog borbe za bounty runu, a onda posle uglavnom ide samo farmovanje na core pozicijama i možda ran roam supportova po mapi i gankovanje. Ako ne to onda harass protivnika da ne bude u xp rejndžu i da plače. Mada s obzirom na to da si početnik, verovatno ćeš imati toksične ruse ili slične pa će suportovi stajati isključivo na lejnu sa kerijem i hvala Bogu auto attackovati kripove i krasti farm od kerija koji će rejdžovati. Ok bitna stvar, ovde imaš foru deny kripova da ne daješ protivniku xp i da održavaš kripove bliže tvojoj kuli. Zavisi od heroja koje imate, ali uglavnom je poželjno uzeti tier 1 kulu na lejnu gde dominirate, jer daje dosta para. Ali imaš razne taktike. Tipa 4 protect 1. Gde čuvate jednog baju koji se iživljava nad kripovima 30 minuta (tipa anti mejdž) i onda piša po ostalima. Ali manje o tome, skontaćeš vremenom.  Okej, wardovi. Najbitnija stvar, ubedljivo. Suportovi treba da ih uzimaju, jer ništa bez visiona.  Roshan. Kad god imate vremena i možete, i opet imate vision, ubijajte ga. Worth it. Barake= life goal. Najbitnija stvar posle ancient-a. Dobiješ bolje kripove koji daju manje golda protivniku, znači ladiš jaja. Još jedna stvar, nosi TP( osim ako nisi neki jusles ultra lejt gejm keri- anti mejdž i slični) jer uvek treba pomoć nekom drugom lejnu ako dajvuju, ili ako hoćete 5 man puš. Late game je malo druga stvar.  Vision bitan kao i uvek, ali i buyback, posebno ako  si core position. Ako te navataju na sekund, tipa lion hex il nešto nebitno, unište te i gg. BUYBACK BRUH. I ne znam, ima toliko stvari. Kontam da mehaniku  razumeš iz lola, ali i dalje ce ti trebati brda vremena da pohvatas sve ovde. Ima još mnooogo, ali ja baš nemam ni svo vreme ovoga sveta i ovako ispisah romančinu.
    Doduše verovatno ćeš samo naići na "cyka blyat" ili  ostalu gamad ovog komjunitija, ali nemoj da kloneš duhom  kad vidiš likove koji se zovu tipa "you are all muted I afk farm 50 min" ili likove koji na tvoje argumente odgovaraju sa "stfu noob i fucked your mother" jer ima ih normalnih ljudi i ne vredi nervirati se, biće bolje. A koga ja lažem, ja prvi prozivam takve nezrele mentole, need more self control...

    EDIT Pisite na pm il nesto ts, skajp, steam 'vo ono ako treba pomoc il samo 'vako. Rado pomazem novajlijama :D
    « Last Edit: April 03, 2016, 12:04:15 AM by eAglEyE »

    Offline sesay

    • nije problem
    • EPG Global Moderator
    • EPG Experienced Member
    • *
    • Thank You
    • -Given: 150
    • -Receive: 235
    • Posts: 1412
    • Karma: 316
    • Sherpai
    • Awards EPG Staff
      • Awards
    Re: pomoć
    « Reply #8 on: April 03, 2016, 01:13:49 PM »
  • [+]0
  • [-]0
  • naišo sam na likove 4 rusa u timu, ja ih pitam na engleskom oni mi odgovaraju na ruskom, mislim se koj kurac???? (provalio sam da odgovaraju na ruskom jer dešifrujem nešto pošto je slično). Ja wardove kupujem iako nisam support, navika iz lola, ne vidim razlog zbog kog bi samo support kupovao wardove??? Takođe mi nije jasan kako ovde radi splitpush, igrao sam gejm sa brood majkom njima livovali 2, al im bili prefidani kunka i zeus, i sad odem ja top ispušam wave do 2. kule, i po mojoj nekoj logici je da ako dođu top njihovi da moji pušaju mid za kulu i onda je worth, al ovi moji to nisu uradili pa sam se zapitao dal sam ja pogrešio što oni nisu ispušali mid ili oni, tako neke stvari ne znam xD uglavnom hvala za ovo i poyy  :sex:

    Offline Igl

    • boi
    • EPG Global Moderator
    • EPG Veteran Member
    • *
    • Thank You
    • -Given: 322
    • -Receive: 402
    • Posts: 1989
    • Karma: 347
    • Location: Novi Beograd
    • Awards EPG Staff
      • Awards
    Re: pomoć
    « Reply #9 on: April 03, 2016, 10:55:32 PM »
  • [+]0
  • [-]0
  • Pa to je to, klasika, nemoj da se cudis :D
    Trebalo bi suportovi definitivno, jer nemaju puno farma da iskoriste svakako jer ne uzimaju kripove, a i umiru mnogo (jer ovde kad umires gubis gold za razliku od lola) i onda svejedno trosis pare brzo pre nego sto umres. Ali ako vidis da idioti odbijaju, bolje i ti da kupis nego da nemate. Splitpush (iliti RAT dota kojom je Alliance osvojio international 3 -
    best shit ever ) uglavnom funkcionise tako sto neki heroji(tipa brood, natures prophet, anti mage, lone druid, carry + IO, a moze i bilo ko realno) udaraju kule na suprotnoj strani mape od one gde se ostatak tima tuce. Uglavnom nije lose opcija ako gubite i oni vas pusuju i onda tako trejdujes tower za tower, sto vama odgovara ako ste u goroj poziciji. Takodje je i korisno bilo kad ako si brz pusher i imas tp pa ako oni vas pritiskaju negde ti brzo ispusujes drugi lejn dok je slobodan pa gledas koliko imas lufta dok ne treba da se tp-ujes nazad ili ako nema nade samo ides to kraja. Takodje gledas kad se neko od njih tp-uje i onda bezis nazad i time si sprecio njihov push jer si ih primorao na tp ili gledas da neko iz tvog tima pokusa da prekine njihov tp chanelling i onda ti furas. Za to je potreban dobar game sense i map avarness koji ces steci vremenom i takodje da ostali u tvom timu nisu kompletni idioti. Sto vise napredujes i krenes ranked da igras, ljude ce vise pricati na engleskom jer skontaju. Mada uvek ima tupoglavih klinaca i ovako, naviknes se. Np bruh, poy
    « Last Edit: April 03, 2016, 11:06:21 PM by eAglEyE »

    Offline centrozax1~

    • VIP
    • EPG Active Member
    • *
    • Thank You
    • -Given: 9
    • -Receive: 43
    • Posts: 472
    • Karma: 45
    • Location: Podgorica
      • Awards
    Re: pomoć
    « Reply #10 on: April 14, 2016, 05:12:47 AM »
  • [+]0
  • [-]0
  • A ka' da je problem naucit dotu, vala moram i ja neki dan odigrat sa vama, dodajte me: centrozax1

    Inace moras naucit da ti rusi nikad nece odgovorit na engleski, ja nisam proslo ljeto mogao da vjerujem kad mi dodju na plazu i nece da progovore jebeni engleski a sve razumiju sto ih pitam, ali jbg ja njih nista ne razumijem na ruski majku im :D
    « Last Edit: April 14, 2016, 05:13:48 AM by centrozax1~ »

    Offline sLaYeR 雄大

    • Linux System Administrator
    • EPG Veteran
    • EPG Veteran Member
    • *
    • Thank You
    • -Given: 77
    • -Receive: 417
    • Posts: 2351
    • Karma: 618
    • Location: Novi Sad
    • Awards EPG Staff EPG Weed EPG grobar EPG Anime
      • www.epg-hq.com
      • Awards
    Re: pomoć
    « Reply #11 on: April 14, 2016, 11:49:26 AM »
  • [+]0
  • [-]0
  • Najbolje se uci u igri, sad da ti ovde pise neko romane je malo mnogo, plus sto ti to nece pomoci. Dodaj nas pa mozemo da igramo.

    Offline sesay

    • nije problem
    • EPG Global Moderator
    • EPG Experienced Member
    • *
    • Thank You
    • -Given: 150
    • -Receive: 235
    • Posts: 1412
    • Karma: 316
    • Sherpai
    • Awards EPG Staff
      • Awards
    Re: pomoć
    « Reply #12 on: April 14, 2016, 02:57:31 PM »
  • [+]0
  • [-]0
  • ali ti si nub :(

    Offline sLaYeR 雄大

    • Linux System Administrator
    • EPG Veteran
    • EPG Veteran Member
    • *
    • Thank You
    • -Given: 77
    • -Receive: 417
    • Posts: 2351
    • Karma: 618
    • Location: Novi Sad
    • Awards EPG Staff EPG Weed EPG grobar EPG Anime
      • www.epg-hq.com
      • Awards
    Re: pomoć
    « Reply #13 on: April 14, 2016, 04:31:20 PM »
  • [+]0
  • [-]0
  • Decko, ja sam doktor dote...
    Btw, i tebe smorio lol?

    Offline sesay

    • nije problem
    • EPG Global Moderator
    • EPG Experienced Member
    • *
    • Thank You
    • -Given: 150
    • -Receive: 235
    • Posts: 1412
    • Karma: 316
    • Sherpai
    • Awards EPG Staff
      • Awards
    Re: pomoć
    « Reply #14 on: April 14, 2016, 05:13:43 PM »
  • [+]0
  • [-]0
  • Da, nisam ušo 2 meseca. Posle svega onog, pao iz d3 u d4 na eastu i prebacio se na west rekoh  biće bolje, kurac, plat 2 0 poena i reko ako izgubim još 1 gejm prestaću da igram. Uđem u champ select zadnji pick adc pikuje volibeara i ja dodge i od tada nisam ušo :D