hostility
hostility
hostility
hostility
hostility hostility

Author Topic: Devojka :/  (Read 1705 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline BOKISHA

  • VIP
  • EPG Experienced Member
  • *
  • Thank You
  • -Given: 344
  • -Receive: 151
  • Posts: 629
  • Karma: 164
  • Location: Desneyland,Serbia
  • Awards Dajvers killer EPG Legend EPG Weed
    • Awards
Devojka :/
« on: October 23, 2013, 09:37:23 PM »
  • [+]0
  • [-]0
  • Vidi brate Saveta, ima nedelju dana kako sam se upoznao sa curom koja je '96 godiste, ide u moju skolu, ima decka sa kojim je 11 meseci.
    Ona njega bukvalno vara sa mnom, ona i on su iz Soko banje, ona je dosla ovde da upise sredjnu, a on faks, on je '93 godiste. Malopre pre smo se dogovorli da ja i ona izadjemo kod nje na basket, sedeo sam na klupicu, ona mi je pre toga napisala poruku "Jeko budi na igraliste za pola sata, doci cu sa loptom samo da ispratim decka u kladionicu" Inace je mene upisala "Jeka 2 <33" u njenom telefonu zbog decka. Nego da se vratimo na basket... Igrali smo tu basket ja, ona i moj drug, njen decko je otiso sa njegovim drugom u kladionicu, ona mu je napisala poruku "jel ste dobili nesto, ili ste izgubili? Hahaha beboo mojaa <33" On je odg. "Pukli smo, ostajem sa drugom da pratimo ostale rezultate" E sad igramo basket i lopta ode negde tamo u mrak odem ja po loptu kad i ona krene za mnom, muvamo se mi tamo u mrak radimo sta radimo kad ja poogledam na ulicu njen decko iza bandere... Mi brzo se vratimo na teren i nastavimo da igramo on je iza te mrtve bandere bio jedno 10 minuta MISLI DA SAM GLUP DA GA NISAM VIDEO, SLEPAC! -.- I tako dodje on posle 10 min dole na teren i ja zovem drugaricu sa kojom sam se pre nekoliko sati dogovorio da mi glumi devojku u ovakvim slucajevima... I on se upozna sa mojim drugom a ja i dalje pricam sa "mojom devojkom" a ja pre toga zaboravio da kazem ime kako mi je rekla devojka... i ja prekinem razgovor sa curom i pozdravim se sa klintonom i pita on mene kako se zoves ja u tom trenutku se zbunim i moj drug kaze BORIS a moja cura MARKO i na kraju on poveruje da sam ja Marko.. I posle mi taman da krenemo i pozdravim se ja lepo sa curom tj tad mi je bila drugarica, i stignem do njega i on meni kaze vidimo se brate marko ili borise kako se vec zoves... I JA U TOM TRENUTKU KAZEM BORIS i on "a Boris znaci..." i ja tu iskuliram i krenem sa drugom ona ostane tu sa njim... I sad ne znam sta da radim, dal da uvatim da ga sacekam negde i da ga dobro izbijem ili da poslusam tvoj savet. Molim te pomozi mi ZALJUBIO SAM SE. :/
    Molim bez glupih postova, stvarno sam sjeban...


    Offline feel like a cow

    • EPG Veteran
    • EPG Active Member
    • *
    • Thank You
    • -Given: 1
    • -Receive: 114
    • Posts: 422
    • Karma: 159
    • Holly cow!
    • Awards EPG Staff
      • eRepublik
      • Awards
    Re: Devojka :/
    « Reply #1 on: October 23, 2013, 09:58:04 PM »
  • [+]0
  • [-]0
  • « Last Edit: October 23, 2013, 10:03:02 PM by feel like a cow »


    Offline BOKISHA

    • VIP
    • EPG Experienced Member
    • *
    • Thank You
    • -Given: 344
    • -Receive: 151
    • Posts: 629
    • Karma: 164
    • Location: Desneyland,Serbia
    • Awards Dajvers killer EPG Legend EPG Weed
      • Awards
    Re: Devojka :/
    « Reply #2 on: October 23, 2013, 10:00:55 PM »
  • [+]0
  • [-]0
  • A FUCKKK, Ok draga Kravo lockuj ovo :D


     

    hostility
    hostility
    hostility
    hostility