Honeybee
hostility
hostility
hostility
hostility
hostility hostility

Author Topic: [Trazim/Request] Staff Team GFX/CODER  (Read 145 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Hankok

• VIP
  • EPG New Member
  • *
  • Thank You
  • -Given: 2
  • -Receive: 11
    • Awards
[Trazim/Request] Staff Team GFX/CODER
« on: May 18, 2017, 12:23:03 AM »
  • [+]1
  • [-]0
  • Pozdrav, evo ukratko da vam objasnim.
    - Potreban mi je neko ko zna osnove da radi u photoshopu (ne mora biti profesionalac) zasto trazim ako znam sam? iskren da vam budem nemam vremena.
    - Potreban mi je koder jer nisam u stanju sve sam da uradim jer i ja ucim kodiranje, potreban mi je neko ko zna malo bolje php, mysql od mene da edituje skriptu. (ne treba biti profesionalac).
    - Potreban mi je sponsor team koji ce da dovodi sponzore i tako to reklamira znate te vec procedure.

- Dizajnera mjesecno mogu da placam max (15eura) - (Nece uvjek imai da radi mozda sedmicno jednom ili dva puta nikakve zahtjevne radove)

- Koder mjesecno mogu da platim max (35-40 eura) - (Al da mi ne trpa vise bagova nego sto imam  :trollface: i nece morati mnogo da radi jer sve su neke sitnice male znaci maksimalno mjesecno 7 puta ce raditi nesto).

- Reklameri idu maksimalno (6eura) i moraju da ispune fond ako zele ovu sumu novca, fond iznosi 30 clanova (aktivni ili ne aktivni nije bitno toliko)
    - Reklameri rank dva idu na (16eura) i moraju da imaju minimalno 60 clanova dovedeni u toku tog mjeseca i od toga minimalno 10 aktivni u 24h svaki dan.

Kako da znam ko je aktivan od koga? Imam sistem ugradjen na admin panelu preko kojeg je ko referala doveden, i posljednja aktivnost.
    Tako da prevare zaboravite.
    Sve informacije, i prijave iskljucivo na sledeci link:
    http://klikbook.net/Hankok

Offline Hankok

• VIP
    • EPG New Member
    • *
    • Thank You
    • -Given: 2
    • -Receive: 11
      • Awards
    Re: [Trazim/Request] Staff Team GFX/CODER