Honeybee
hostility
hostility
hostility
hostility
hostility hostility

Author Topic: Humanitarni turnir - Čini dobro dobru se nadaj !  (Read 929 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline djomla

  • VIP
  • EPG New Member
  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 5
  • Posts: 2
  • Karma: 5
    • Awards
Humanitarni turnir - Čini dobro dobru se nadaj !
« on: June 20, 2019, 12:59:18 PM »
  • [+]0
  • [-]0
  • Humanitarni turnir  - Čini dobro dobru se nadaj !

    Humanitarni turni pod nazivom "Čini dobro dobru se nadaj" odrzaće se 23.06.2019 godine.Turnir je humanitarnog karaktera što znači da nema nagrada po vas.Učešće po ekipi iznosice 1500 dinara koje idu u humanitarne svrhe porodici koju nasumicno odaberemo posle turnira.U planu je da se toj porodici kupe namernice za kucu (hrana,bebine pelene,namestaj itd u zavisnosti od kolicine novca sa kojom budemo raspolagali).U saradnji sa Fondacijom - JUNAK , uzivo cemo uruciti sredstva porodici.Detaljnije o turniru u mozete dobtii na našem forumu http://www.luda-ekipa.com

    Ovim putem pozivamo sve ljubitelje ove igrice i fer play igrače da zaigraju sa nama jos jedan u nizu humanitarni turnir.Prisetimo se proslog puta turnir je bio organizovan u pomoc malom Borisu Stefanovicu gde smo prikupili 100 + eura i poslali na njegov racun za lecenje. Očekujemo vas u što vecem broju !


    Čini dobro dobru se nadaj topic - Klikni na mene
    Adresa naseg sajta - Klikni na mene
    Instagram profil Humanitarne Organizacije - JUNAK Klikni na mene

    Kako je to izgledalo kada je Fondacija Junak pomogla porodici iz Sremske Mitrovice.
    Spoiler for Hiden: