Offtopic > Cinema

Dexter

(1/1)

sesay:



Радња серије одвија се у Мајамију, те прати Декстера Моргана, серијског убицу који ради у полицији као форензичар за крв. Због трагедије коју је доживео у детињству, осећа страст и потребу за убијањем, коју је његов отац који га је усвојио, полицајац Хари Морган, каналисао да убија људе који то „заслужују“. Тако су Декстерове жртве већином остале убице који су избегли судску казну, или никад нису ни били под истрагом. У серији је приказано Декстерово балансирање између свакодневног живота и његовог тајног идентитета. Остали ликови у серији су Дебра Морган, Харијева биолошка кћер и Декстерова сестра, Рита Бенет, Декстерова девојка, као и Декстерове колеге с посла: Марија Ла Гуерта, Ангел Батиста, Џејмс Доакес, Винс Масука и Јои Куин.


Omiljena serija prve tri sezone, posle smara. Kraj je ocajan. mozda ima neke veze sa nasim deksterom ali u malo drugacijem smislu

ZIDAR:
Preporuka za seriju.

Shackal:
Zar nije 4. sezona sa trinitijem. Ona je po meni najbolja, ali svakako je nakon toga opala u kvalitetu

sesay:

--- Quote from: Shackal on March 25, 2018, 01:33:01 PM ---Zar nije 4. sezona sa trinitijem. Ona je po meni najbolja, ali svakako je nakon toga opala u kvalitetu

--- End quote ---
Da, da, cetvrta, moja greska. Odavno sam gledao.

Navigation

[0] Message Index

Go to full version