Offtopic > Draga Saveta

Internet Posao - Brza i Sigurna Zarada

(1/2) > >>

Arcantos^:
Cao drugari gejmeri :)
Zelim da vam predstavim posao na internetu koji sam ja od skoro poceo da radim i vec zaradio solidnu svotu novca.
Vecina nas provodi veliku kolicinu vremena online pa bi mali deo tog vremena mogli pretvoriti i u novac :)

Zapocinjanje posla i ulaganje u posao:
Da zapocnete ovaj posao potrebno je da posaljete mail sa nazivom "za online posao" na adresu
branislavmijatovic89@gmail.com
ili mi se jednostavno mozete javiti ovde na forumu preko pm-a da biste dobli pristupni link.

Kada dobijete pristupni link ulazete 25 $ JEDNOM I NIKADA VISE! To su svi troskovi koje ces ikada snositi!

Koliko mozete zaradit i kako?
Ogranicenje zarade ne postoji - samo je nebo granica!
Kompanija te za svaku 6. osobu placa ni vise ni manje nego $100!
Tebi je potrebno SAMO 6 osoba (JEDNOM 6) da imas konstantne prihode!

Kada dovedes 6 osoba (to se zove zavrsen ciklus) - to ne moras uciniti sam jer je sistem takav da i od drugih clanova koji su u tvom upline timu mozes takodje dobiti clanove s vremena na vrieme (to se zove prelivanje clanova), ti automatski imas zaradu u iznosu od $100 - zarada momentalno seda na tvoj account i raspoloziva je ODMAH!

Ono sto mozes (a i ne moras) uciniti je da nadogradis svoj racun (bez ikakvih dodatnih troskova), a onda ces za sledecih 6 ljudi (tj. kada tvojih 6 ljudi dovede svojih 6) dobiti umesto $100, $200! Nadograditi se mozes svaki put kada popunis svoj ciklus (kada se 6 osoba pojavi u tvojoj matrici).

Ovo NIJE PIRAMIDALNI SISTEM ZARADE (jer neko ko je usao posle tebe moze zaraditi VISE od tebe - NEMA PIRAMIDE, sve je na TEBI!


Ovako izgleda prazna matrica:

Ovako izgleda delimicno popunjena matrica (plavi clanovi su licno uclanjeni, zuti dolaze od drugih (prelivanjem), a i oni se broje u ciklus (u 6 clanova koji su ti potrebni za zaradu):


Kada popunis jednom svoju matricu od 6 clanova, na racun ti automatski leze $100 od koih se $25 uzme za otvaranje nove matrice od $25 kako bi ponovo mogao zaraditi svojih $100, a $75 imas na raspolaganju. U tom trenutku mozes svoju zaradu od $75 UZETI ili nadograditi svoj account na matricu $50 da od sledece popunjene matrice imas $200 umesto $100 zarade - AKO zelis taj korak napraviti, OD ZARADE ulozis $50, a ne iz dzepa! Ako ne zelis, uzmes svojih $75 zarade i od sledeceg ciklusa ces opet imati toliko.

Dokazi zarade


S|lencE:
Da li si dobio pravu isplatu bilo gde? Posto su ti dokazi vise u promotivne svrhe, dobijes sliku ceka da okacis negde i reklamiras.
Ii, zasto da tebi salju e mail? Kad sve ima na google. Ako ti je vec namera da im prosledis referal link, to mozes i ovde.

Smoke Mardeljano^:
Ma kako da ne.
Osecam da je ovo neka dobra prevara.

Shackal:
Ne verujem da ima razgovora oko ovoga uopste.
1.E-mail je njegov tako da definitivno nije vezano za legalan biznis.
2."Prvo uplatite X$ pa tek onda zaradjujete" je najprovidniji moguci nacin prevare.
3.Dokazi su ti slike koje se veoma lako mogu odraditi u PhotoShopu ili slicnom programu.
4.Interesantni su ti ovi brojevi u donjem levom uglu - 123456789 - 987654321. Ili je prevelika slucjanost ili, veoma verovatnije, prevara.
5.Cak i da je sve ovo tacno previse je lose prikazano da bi uopste neko razmatrao.
U svakom slucaju brisite ovu temu pre nego sto se neko(recimo tricker :D )upeca.

El Pap1.mp3^:
"Arcantos" ti meni danas das 25e ja tebi sutra vratim 50e,moze?!?  :magarac:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version